mailtofacebooktwitterfotositeyoutube

Harmonie St. Walburga is dankbaar voor de vele leden & niet-leden die onze harmonie een warm hart toedragen door zich in verschillende commissies en functies in te zetten voor onze vereniging. Al deze mensen worden begeleid door het bestuur van de vereniging.

bestuur_man Voorzitter (vacant)
Math Nulens
1e Secretaris
math.nulens@walburga.nl
Nico Custers
Penningmeester / Algemeen bestuurslid – Jeugd & Opleidingen
nico.custers@walburga.nl
Jean van Lijf
Penningmeester / Algemeen bestuurslid – Instrumentarium
jean.van.lijf@walburga.nl
Anne Welzen
2e Secretaris
anne.welzen@walburga.nl
Veronique van Kan
Jeugd & Opleidingen
veronique.van.kan@walburga.nl
Niels Peeters
Algemeen Bestuurslid
niels.peeters@walburga.nl
Daisy Dassen
Algemeen Bestuurslid
daisy.dassen@walburga.nl
 

 

 

Binnenkort
25-08-2019: Serenade afscheid kapelaan Anu
30-08-2019: Eerste repetitie orkest
01-09-2019: Concert jeugdharmonie

Klik hier voor de volledige agenda

Agenda
augustus  2019
MDWDVZZ
 1234
567891011
12131415161718
19202122
Events on 22 augustus 2019
  • Datum: 22 augustus 2019
    Activiteit: Medewerking Preuvenemint
    Aanvang: 16:00
    Einde: 23:30
    Locatie:
    Opmerking:
     
23
Events on 23 augustus 2019
  • Datum: 22 augustus 2019
    Activiteit: Medewerking Preuvenemint
    Aanvang: 16:00
    Einde: 23:30
    Locatie:
    Opmerking:
     
2425
Events on 25 augustus 2019
  • Datum: 25 augustus 2019
    Activiteit: Serenade afscheid kapelaan Anu
    Aanvang: 15:00
    Einde: 17:00
    Locatie: Amyerhoof
    Opmerking: H. Mis ter ere van afscheid van kapelaan Anu, aansluitend serenade en begeleiding naar Amyerhoof door orkest en drumband.
     
2627282930
Events on 30 augustus 2019
  • Datum: 30 augustus 2019
    Activiteit: Eerste repetitie orkest
    Aanvang: 20:30
    Einde: 22:30
    Locatie:
    Opmerking:
     
31 
Sponsorkliks
SponsorKliks, sponsor Harmonie St.Walburga gratis!
Sponsoren
Uitslag donateursloterij 2018

De uitslag van de donateursloterij 2018 vindt u hier.

Twitter