mailtofacebooktwitterfotositeyoutube

 

Algemeen Secretariaat Harmonie St.Walburga
Correspondentieadres: Westrand 102
Postcode: 6225AV
Woonplaats: Maastricht
Telefoon: 043-3622066
Email: secretaris@walburga.nl
Bankrekeningnummer: NL14SNSB0858399660
MultiMediaCommissie (MMC) mmc@walburga.nl
Beheer website
Ton Bron ton.bron@walburga.nl
Ronald Debie ronald.debie@walburga.nl
Beheer Facebook
Laura Koster laura.koster@walburga.nl
Tom Vreuls tom.vreuls@walburga.nl
Beheer Twitter
Laura Koster laura.koster@walburga.nl
Ronald Debie ronald.debie@walburga.nl
Beheer Youtube
Tom Vreuls tom.vreuls@walburga.nl
Laura Koster laura.koster@walburga.nl
Beheer Agenda
Anne Welzen anne.welzen@walburga.nl
Math Nulens math.nulens@walburga.nl
Muziekcommissie (MC) muziekcommissie@walburga.nl
Aktiviteitencommissie (AC) ac@walburga.nl
Jeugd en Opleidingen
Véronique van Kan opleidingen@walburga.nl
Jeugdorkest Algemeen jeugdorkest@walburga.nl
Commissie Jeugdwerving werving@walburga.nl
Kerstkrant kerstkrant@walburga.nl
Boekenbeurs boekenbeurs@walburga.nl
Fondsenwerving
fondsenwerving@walburga.nl
Afmelden (voor leden) afmelden@walburga.nl
Binnenkort
25-08-2019: Serenade afscheid kapelaan Anu
30-08-2019: Eerste repetitie orkest
01-09-2019: Concert jeugdharmonie

Klik hier voor de volledige agenda

Agenda
augustus  2019
MDWDVZZ
 1234
567891011
12131415161718
19202122
Events on 22 augustus 2019
  • Datum: 22 augustus 2019
    Activiteit: Medewerking Preuvenemint
    Aanvang: 16:00
    Einde: 23:30
    Locatie:
    Opmerking:
     
23
Events on 23 augustus 2019
  • Datum: 22 augustus 2019
    Activiteit: Medewerking Preuvenemint
    Aanvang: 16:00
    Einde: 23:30
    Locatie:
    Opmerking:
     
2425
Events on 25 augustus 2019
  • Datum: 25 augustus 2019
    Activiteit: Serenade afscheid kapelaan Anu
    Aanvang: 15:00
    Einde: 17:00
    Locatie: Amyerhoof
    Opmerking: H. Mis ter ere van afscheid van kapelaan Anu, aansluitend serenade en begeleiding naar Amyerhoof door orkest en drumband.
     
2627282930
Events on 30 augustus 2019
  • Datum: 30 augustus 2019
    Activiteit: Eerste repetitie orkest
    Aanvang: 20:30
    Einde: 22:30
    Locatie:
    Opmerking:
     
31 
Sponsorkliks
SponsorKliks, sponsor Harmonie St.Walburga gratis!
Sponsoren
Uitslag donateursloterij 2018

De uitslag van de donateursloterij 2018 vindt u hier.

Twitter