mailtofacebooktwitterfotositeyoutube

Harmonie St. Walburga is dankbaar voor de vele leden & niet-leden die onze harmonie een warm hart toedragen door zich in verschillende commissies en functies in te zetten voor onze vereniging. Al deze mensen worden begeleid door het bestuur van de vereniging.

bestuur_man Voorzitter (vacant)
Math Nulens
1e Secretaris
math.nulens@walburga.nl
Nico Custers
Penningmeester / Algemeen bestuurslid – Jeugd & Opleidingen
nico.custers@walburga.nl
Jean van Lijf
Penningmeester / Algemeen bestuurslid – Instrumentarium
jean.van.lijf@walburga.nl
Anne Welzen
2e Secretaris
anne.welzen@walburga.nl
Veronique van Kan
Jeugd & Opleidingen
veronique.van.kan@walburga.nl
Constant Leenders
Algemeen Bestuurslid
constant.leenders@walburga.nl

 

Binnenkort
01-07-2018: Processie
06-07-2018: Zomeravond concert
17-08-2018: Eerst repetitie orkest

Klik hier voor de volledige agenda
Klik hier voor de agenda Jeugdorkest

Agenda
juni  2018
MDWDVZZ
 123
45678910
Events on 10 juni 2018
  • Datum: 10 juni 2018
    Activiteit: Begeleiden communicanten 09:15 uur verzamelen
    Aanvang: 09:00
    Einde: 12:00
    Locatie: De Kardinaal
    Opmerking: Begeleiding van communicantjes naar de kerk en van de kerk naar 'de Witte Boerderij'. 9:15 uur verzamelen bij de Kardinaal.
     
1112131415
Events on 15 juni 2018
  • Datum: 15 juni 2018
    Activiteit: Orkest repetitie Basisschool
    Aanvang: 20:30
    Einde: 22:30
    Locatie: Basisschool Amby
    Opmerking: Vanavond zal het orkest repeteren in de basisschool.
     
16
Events on 16 juni 2018
  • Datum: 16 juni 2018
    Activiteit: HaFa praktijk examens
    Aanvang: 09:30
    Einde: 18:00
    Locatie: Basisschool Amby
    Opmerking: HaFa examens
     
  • Datum: 16 juni 2018
    Activiteit: NK Solisten
    Aanvang: 10:00
    Einde: 17:00
    Locatie: Berlicum
    Opmerking: Deelname aan NK Solisten in Berlicum door Niek van den Boorn
     
17
Events on 17 juni 2018
  • Datum: 17 juni 2018
    Activiteit: Braderie SAME
    Aanvang: 10:00
    Einde: 17:30
    Locatie:
    Opmerking:
     
18192021222324
252627282930 
Sponsorkliks
SponsorKliks, sponsor Harmonie St.Walburga gratis!
Sponsoren
Uitslag donateursloterij 2017

De uitslag van de donateursloterij 2017 vindt u hier.

Twitter