mailtofacebooktwitterfotositeyoutube

Harmonie St. Walburga is dankbaar voor de vele leden & niet-leden die onze harmonie een warm hart toedragen door zich in verschillende commissies en functies in te zetten voor onze vereniging. Al deze mensen worden begeleid door het bestuur van de vereniging.

bestuur_man Voorzitter (vacant)
Math Nulens
1e Secretaris
math.nulens@walburga.nl
Nico Custers
Penningmeester / Algemeen bestuurslid – Jeugd & Opleidingen
nico.custers@walburga.nl
Jean van Lijf
Penningmeester / Algemeen bestuurslid – Instrumentarium
jean.van.lijf@walburga.nl
Anne Welzen
2e Secretaris
anne.welzen@walburga.nl
Veronique van Kan
Jeugd & Opleidingen
veronique.van.kan@walburga.nl
Constant Leenders
Algemeen Bestuurslid
constant.leenders@walburga.nl

 

Binnenkort
01-03-2019: Geen repetitie
04-03-2019: Carnavalsoptocht
08-03-2019: Geen repetitie

Klik hier voor de volledige agenda
Klik hier voor de agenda Jeugdorkest

Agenda
februari  2019
MDWDVZZ
 123
Events on 3 februari 2019
  • Datum: 3 februari 2019
    Activiteit: Repetitie
    Aanvang: 10:00
    Einde: 12:00
    Locatie: Amyerhoof
    Opmerking: Repetitie orkest ter vervanging van 8 februari.
     
45678
Events on 8 februari 2019
  • Datum: 8 februari 2019
    Activiteit: Geen repetitie
    Aanvang: 19:00
    Einde: 22:30
    Locatie:
    Opmerking: Geen repetities i.v.m. galazitting CV de Sjlaaibök.
     
910
111213141516
Events on 16 februari 2019
  • Datum: 16 februari 2019
    Activiteit: Serenade Prinsenparen 2019
    Aanvang: 18:30
    Einde: 21:30
    Locatie: Amyerhoof
    Opmerking: Serenade Prinsenpaar CV de Sjlaaibök.
    Vertrek Amyerhoof 18:45 uur.
     
17
18192021
Events on 21 februari 2019
  • Datum: 21 februari 2019
    Activiteit: Generale repetitie CV konzèr
    Aanvang: 19:30
    Einde: 22:00
    Locatie: Amyerhoof
    Opmerking:
     
22
Events on 22 februari 2019
  • Datum: 22 februari 2019
    Activiteit: Carnavals konzèr
    Aanvang: 19:00
    Einde: 23:30
    Locatie:
    Opmerking:
     
2324
25262728 
Sponsorkliks
SponsorKliks, sponsor Harmonie St.Walburga gratis!
Sponsoren
Uitslag donateursloterij 2018

De uitslag van de donateursloterij 2018 vindt u hier.

Twitter