mailtofacebooktwitterfotositeyoutube

Harmonie St. Walburga is dankbaar voor de vele leden & niet-leden die onze harmonie een warm hart toedragen door zich in verschillende commissies en functies in te zetten voor onze vereniging. Al deze mensen worden begeleid door het bestuur van de vereniging.

bestuur_man Voorzitter (vacant)
Math Nulens
1e Secretaris
math.nulens@walburga.nl
Nico Custers
Penningmeester / Algemeen bestuurslid – Jeugd & Opleidingen
nico.custers@walburga.nl
Jean van Lijf
Penningmeester / Algemeen bestuurslid – Instrumentarium
jean.van.lijf@walburga.nl
Anne Welzen
2e Secretaris
anne.welzen@walburga.nl
Veronique van Kan
Jeugd & Opleidingen
veronique.van.kan@walburga.nl
Constant Leenders
Algemeen Bestuurslid
constant.leenders@walburga.nl

 

Binnenkort
16-12-2018: Kerstconcert
26-12-2018: Opluisteren H. Mis
03-02-2019: Repetitie

Klik hier voor de volledige agenda
Klik hier voor de agenda Jeugdorkest

Agenda
december  2018
MDWDVZZ
 12
3456789
Events on 9 december 2018
  • Datum: 9 december 2018
    Activiteit: Start uitbrengen kerstkrant
    Aanvang: 10:30
    Einde: 11:30
    Locatie:
    Opmerking:
     
10111213141516
Events on 16 december 2018
  • Datum: 16 december 2018
    Activiteit: Kerstconcert
    Aanvang: 16:00
    Einde: 17:30
    Locatie:
    Opmerking: Kerstconcert
     
17181920212223
242526
Events on 26 december 2018
  • Datum: 26 december 2018
    Activiteit: Opluisteren H. Mis
    Aanvang: 11:00
    Einde: 12:00
    Locatie:
    Opmerking: Opluisteren H. Mis
     
27282930
31 
Sponsorkliks
SponsorKliks, sponsor Harmonie St.Walburga gratis!
Sponsoren
Uitslag donateursloterij 2018

De uitslag van de donateursloterij 2018 vindt u hier.

Twitter