mailtofacebooktwitterfotositeyoutube

Harmonie St. Walburga is dankbaar voor de vele leden & niet-leden die onze harmonie een warm hart toedragen door zich in verschillende commissies en functies in te zetten voor onze vereniging. Al deze mensen worden begeleid door het bestuur van de vereniging.

bestuur_man Voorzitter (vacant)
Math Nulens
1e Secretaris
math.nulens@walburga.nl
Nico Custers
Penningmeester / Algemeen bestuurslid – Jeugd & Opleidingen
nico.custers@walburga.nl
Jean van Lijf
Penningmeester / Algemeen bestuurslid – Instrumentarium
jean.van.lijf@walburga.nl
Anne Welzen
2e Secretaris
anne.welzen@walburga.nl
Veronique van Kan
Jeugd & Opleidingen
veronique.van.kan@walburga.nl
Constant Leenders
Algemeen Bestuurslid
constant.leenders@walburga.nl

 

Binnenkort
27-10-2018: RJHO concert
28-10-2018: Repetitie
02-11-2018: Generale repetitie jubileum concert

Klik hier voor de volledige agenda
Klik hier voor de agenda Jeugdorkest

Agenda
oktober  2018
MDWDVZZ
123456
Events on 6 oktober 2018
  • Datum: 6 oktober 2018
    Activiteit: Repetitie
    Aanvang: 17:00
    Einde: 19:00
    Locatie: Basisschool Amby
    Opmerking: Extra repetitie orkest
     
7
Events on 7 oktober 2018
  • Datum: 7 oktober 2018
    Activiteit: Concert i.s.m. Harmonie St. Ceacilia Geleen
    Aanvang: 11:00
    Einde: 14:00
    Locatie: Hubertushuis - Jan Willenstraat 1, 6166 AX Geleen.
    Opmerking: Concert i.s.m. Harmonie St. Ceacilia Geleen ter voorbereiding op jubileumconcert.
     
891011121314
15161718192021
Events on 21 oktober 2018
  • Datum: 21 oktober 2018
    Activiteit: Technische doorloop jubileumconcert
    Aanvang: 10:00
    Einde: 14:00
    Locatie:
    Opmerking:
     
222324252627
Events on 27 oktober 2018
  • Datum: 27 oktober 2018
    Activiteit: RJHO concert
    Aanvang: 14:00
    Einde: 20:00
    Locatie: MECC
    Opmerking:
     
28
Events on 28 oktober 2018
  • Datum: 28 oktober 2018
    Activiteit: Repetitie
    Aanvang: 09:30
    Einde: 12:00
    Locatie: Amyerhoof
    Opmerking:
     
293031 
Sponsorkliks
SponsorKliks, sponsor Harmonie St.Walburga gratis!
Sponsoren
Uitslag donateursloterij 2018

De uitslag van de donateursloterij 2018 vindt u hier.

Twitter