mailtofacebooktwitterfotositeyoutube

Harmonie St. Walburga is dankbaar voor de vele leden & niet-leden die onze harmonie een warm hart toedragen door zich in verschillende commissies en functies in te zetten voor onze vereniging. Al deze mensen worden begeleid door het bestuur van de vereniging.

bestuur_man Voorzitter (vacant)
Math Nulens
1e Secretaris
math.nulens@walburga.nl
Nico Custers
Penningmeester / Algemeen bestuurslid – Jeugd & Opleidingen
nico.custers@walburga.nl
Jean van Lijf
Penningmeester / Algemeen bestuurslid – Instrumentarium
jean.van.lijf@walburga.nl
Anne Welzen
2e Secretaris
anne.welzen@walburga.nl
Veronique van Kan
Jeugd & Opleidingen
veronique.van.kan@walburga.nl
Constant Leenders
Algemeen Bestuurslid
constant.leenders@walburga.nl

 

Binnenkort
17-08-2018: Eerst repetitie orkest
18-08-2018: Serenade
23-08-2018: Preuvenemint

Klik hier voor de volledige agenda
Klik hier voor de agenda Jeugdorkest

Agenda
augustus  2018
MDWDVZZ
 12345
6789101112
1314151617
Events on 17 augustus 2018
  • Datum: 17 augustus 2018
    Activiteit: Eerst repetitie orkest
    Aanvang: 20:30
    Einde: 22:30
    Locatie: Amyerhoof
    Opmerking:
     
18
Events on 18 augustus 2018
  • Datum: 18 augustus 2018
    Activiteit: Serenade
    Aanvang: 19:00
    Einde: 20:00
    Locatie:
    Opmerking: Serenade
     
19
20212223
Events on 23 augustus 2018
  • Datum: 23 augustus 2018
    Activiteit: Preuvenemint
    Aanvang: 18:00
    Einde: 23:30
    Locatie:
    Opmerking:
     
24
Events on 24 augustus 2018
  • Datum: 23 augustus 2018
    Activiteit: Preuvenemint
    Aanvang: 18:00
    Einde: 23:30
    Locatie:
    Opmerking:
     
  • Datum: 24 augustus 2018
    Activiteit: Preuvenemint
    Aanvang: 00:00
    Einde: 00:00
    Locatie:
    Opmerking:
     
2526
Events on 26 augustus 2018
  • Datum: 26 augustus 2018
    Activiteit: Extra repetitie harmonie orkest
    Aanvang: 10:00
    Einde: 12:30
    Locatie: Amyerhoof
    Opmerking: Extra repetitie orkest ivm deelname preuvenemint
     
2728293031
Events on 31 augustus 2018
  • Datum: 31 augustus 2018
    Activiteit: Eerste repetitie drumband
    Aanvang: 19:00
    Einde: 20:00
    Locatie: Amyerhoof
    Opmerking:
     
 
Sponsorkliks
SponsorKliks, sponsor Harmonie St.Walburga gratis!
Sponsoren
Uitslag donateursloterij 2017

De uitslag van de donateursloterij 2017 vindt u hier.

Twitter