mailtofacebooktwitterfotositeyoutube

Harmonie St. Walburga is dankbaar voor de vele leden & niet-leden die onze harmonie een warm hart toedragen door zich in verschillende commissies en functies in te zetten voor onze vereniging. Al deze mensen worden begeleid door het bestuur van de vereniging.

bestuur_man Voorzitter (vacant)
Math Nulens
1e Secretaris
math.nulens@walburga.nl
Nico Custers
Penningmeester / Algemeen bestuurslid – Jeugd & Opleidingen
nico.custers@walburga.nl
Jean van Lijf
Penningmeester / Algemeen bestuurslid – Instrumentarium
jean.van.lijf@walburga.nl
Anne Welzen
2e Secretaris
anne.welzen@walburga.nl
Veronique van Kan
Jeugd & Opleidingen
veronique.van.kan@walburga.nl
Constant Leenders
Algemeen Bestuurslid
constant.leenders@walburga.nl
Daisy Dassen
Algemeen Bestuurslid
daisy.dassen@walburga.nl
Niels Peeters
Algemeen Bestuurslid
niels.peeters@walburga.nl

 

 

Binnenkort
26-04-2019: Serenade lintjes
08-05-2019: Concert
11-05-2019: Walburgadag

Klik hier voor de volledige agenda

Agenda
april  2019
MDWDVZZ
1234567
Events on 7 april 2019
  • Datum: 7 april 2019
    Activiteit: Voorspeelmiddag ‘de derde helft’
    Aanvang: 13:30
    Einde: 16:30
    Locatie: Amyerhoof
    Opmerking: Voorspeelmiddag
     
891011121314
Events on 14 april 2019
  • Datum: 14 april 2019
    Activiteit: Drumband treffen KDO
    Aanvang: 13:00
    Einde: 18:00
    Locatie: Gentiaanstraat 1, Maastricht
    Opmerking: Deelname drumband aan drumband treffen bij KDO.
     
15161718192021
2223242526
Events on 26 april 2019
  • Datum: 26 april 2019
    Activiteit: Serenade lintjes
    Aanvang: 19:00
    Einde: 21:00
    Locatie:
    Opmerking:
     
2728
2930 
Sponsorkliks
SponsorKliks, sponsor Harmonie St.Walburga gratis!
Sponsoren
Uitslag donateursloterij 2018

De uitslag van de donateursloterij 2018 vindt u hier.

Twitter