mailtofacebooktwitterfotositeyoutube

 

Algemeen Secretariaat Harmonie St.Walburga
Correspondentieadres: Westrand 102
Postcode: 6225AV
Woonplaats: Maastricht
Telefoon: 043-3622066
Email: secretaris@walburga.nl
Bankrekeningnummer: NL14SNSB0858399660
MultiMediaCommissie (MMC) mmc@walburga.nl
Beheer website
Ton Bron ton.bron@walburga.nl
Ronald Debie ronald.debie@walburga.nl
Beheer Facebook
Laura Koster laura.koster@walburga.nl
Tom Vreuls tom.vreuls@walburga.nl
Beheer Twitter
Laura Koster laura.koster@walburga.nl
Ronald Debie ronald.debie@walburga.nl
Beheer Youtube
Tom Vreuls tom.vreuls@walburga.nl
Laura Koster laura.koster@walburga.nl
Beheer Agenda
Anne Welzen anne.welzen@walburga.nl
Math Nulens math.nulens@walburga.nl
Muziekcommissie (MC) muziekcommissie@walburga.nl
Aktiviteitencommissie (AC) ac@walburga.nl
Jeugd en Opleidingen
Véronique van Kan opleidingen@walburga.nl
Jeugdorkest Algemeen jeugdorkest@walburga.nl
Commissie Jeugdwerving werving@walburga.nl
Kerstkrant kerstkrant@walburga.nl
Boekenbeurs boekenbeurs@walburga.nl
Fondsenwerving
fondsenwerving@walburga.nl
Afmelden (voor leden) afmelden@walburga.nl
Binnenkort
27-10-2018: RJHO concert
28-10-2018: Repetitie
02-11-2018: Generale repetitie jubileum concert

Klik hier voor de volledige agenda
Klik hier voor de agenda Jeugdorkest

Agenda
oktober  2018
MDWDVZZ
123456
Events on 6 oktober 2018
  • Datum: 6 oktober 2018
    Activiteit: Repetitie
    Aanvang: 17:00
    Einde: 19:00
    Locatie: Basisschool Amby
    Opmerking: Extra repetitie orkest
     
7
Events on 7 oktober 2018
  • Datum: 7 oktober 2018
    Activiteit: Concert i.s.m. Harmonie St. Ceacilia Geleen
    Aanvang: 11:00
    Einde: 14:00
    Locatie: Hubertushuis - Jan Willenstraat 1, 6166 AX Geleen.
    Opmerking: Concert i.s.m. Harmonie St. Ceacilia Geleen ter voorbereiding op jubileumconcert.
     
891011121314
15161718192021
Events on 21 oktober 2018
  • Datum: 21 oktober 2018
    Activiteit: Technische doorloop jubileumconcert
    Aanvang: 10:00
    Einde: 14:00
    Locatie:
    Opmerking:
     
222324252627
Events on 27 oktober 2018
  • Datum: 27 oktober 2018
    Activiteit: RJHO concert
    Aanvang: 14:00
    Einde: 20:00
    Locatie: MECC
    Opmerking:
     
28
Events on 28 oktober 2018
  • Datum: 28 oktober 2018
    Activiteit: Repetitie
    Aanvang: 09:30
    Einde: 12:00
    Locatie: Amyerhoof
    Opmerking:
     
293031 
Sponsorkliks
SponsorKliks, sponsor Harmonie St.Walburga gratis!
Sponsoren
Uitslag donateursloterij 2018

De uitslag van de donateursloterij 2018 vindt u hier.

Twitter