mailtofacebooktwitterfotositeyoutube

 

Algemeen Secretariaat Harmonie St.Walburga
Correspondentieadres: Westrand 102
Postcode: 6225AV
Woonplaats: Maastricht
Telefoon: 043-3622066
Email: secretaris@walburga.nl
Bankrekeningnummer: NL14SNSB0858399660
MultiMediaCommissie (MMC) mmc@walburga.nl
Beheer website
Ton Bron ton.bron@walburga.nl
Ronald Debie ronald.debie@walburga.nl
Beheer Facebook
Laura Koster laura.koster@walburga.nl
Tom Vreuls tom.vreuls@walburga.nl
Beheer Twitter
Laura Koster laura.koster@walburga.nl
Ronald Debie ronald.debie@walburga.nl
Beheer Youtube
Tom Vreuls tom.vreuls@walburga.nl
Laura Koster laura.koster@walburga.nl
Beheer Agenda
Anne Welzen anne.welzen@walburga.nl
Math Nulens math.nulens@walburga.nl
Muziekcommissie (MC) muziekcommissie@walburga.nl
Aktiviteitencommissie (AC) ac@walburga.nl
Jeugd en Opleidingen
Nico Custers nico.custers@walburga.nl
Jeugdorkest Alg. jeugdorkest@walburga.nl
Commissie Jeugdwerving werving@walburga.nl
Kerstkrant kerstkrant@walburga.nl
Boekenbeurs boekenbeurs@walburga.nl
Fondsenwerving
fondsenwerving@walburga.nl
Afmelden (voor leden) afmelden@walburga.nl
Binnenkort
27-04-2018: Koningsdag - geen repetitie
28-04-2018: Serenades onderscheidingen
04-05-2018: Dodenherdenking

Klik hier voor de volledige agenda
Klik hier voor de agenda Jeugdorkest

Agenda
april  2018
MDWDVZZ
 1
2345678
Events on 8 april 2018
  • Datum: 8 april 2018
    Activiteit: Algemene ledenvergadering
    Aanvang: 10:30
    Einde: 13:00
    Locatie: Amyerhoof
    Opmerking:
     
9101112131415
161718192021
Events on 21 april 2018
  • Datum: 21 april 2018
    Activiteit: Walburgadag
    Aanvang: 18:00
    Einde: 23:30
    Locatie: Amyerhoof
    Opmerking:
     
22
2324252627
Events on 27 april 2018
  • Datum: 27 april 2018
    Activiteit: Koningsdag - geen repetitie
    Aanvang: 19:00
    Einde: 23:30
    Locatie:
    Opmerking:
     
28
Events on 28 april 2018
  • Datum: 28 april 2018
    Activiteit: Serenades onderscheidingen
    Aanvang: 19:00
    Einde: 20:00
    Locatie: Amyerhoof
    Opmerking:
     
29
30 
Sponsorkliks
SponsorKliks, sponsor Harmonie St.Walburga gratis!
Sponsoren
Uitslag donateursloterij 2017

De uitslag van de donateursloterij 2017 vindt u hier.

Twitter